Od 1934 roku inspiruje nas
szwedzka filozofia LAGOM

Lagom – nie za mało, nie za dużo – w sam raz, w harmonii

Naturalne, organiczne i aktywne składniki

Naturalne, organiczne i aktywne składniki

Naturell to suplementy diety z korzeniami inspirowanymi szwedzką naturą. Zostały stworzone po to, by wspierać Twoje zdrowie na co dzień. Stawiamy na substancje naturalne, organiczne i w takiej formie, w jakiej organizm czerpie ze zdrowej diety.
Troska o człowieka w oparciu o naukę

Troska o człowieka w oparciu o naukę

Składniki w produktach Naturell dostarczamy w odpowiednich proporcjach opartych o wiedzę ekspertów, badania i długoletnie doświadczenie. Stworzyliśmy naszą ofertę tak, by każdy mógł dopasować suplementację do indywidualnych potrzeb.
Szwedzka filozofia: jakość i rozsądek

Szwedzka filozofia: jakość i rozsądek

Ważne są dla nas: wysoka jakość i rozsądna cena, ponieważ to, co wspiera zdrowie, powinno być dostępne codziennie i dla wszystkich. To dzięki szwedzkiej filozofii Naturell od lat cieszy się zaufaniem Polaków.

Z nami decyzja jest łatwa — jesteśmy Twoim naturalnym wyborem

Wierzymy, że suplementy powinny być jak najlepszym uzupełnieniem codziennej diety. Tu sprawdza się szwedzka filozofia „lagom”: nie za mało, nie za dużo, tak w sam raz, czyli wszystko w odpowiednich proporcjach. Tyle, ile niezbędne jest organizmowi do prawidłowego funkcjonowania – nie mniej, nie więcej. Nasz złoty środek w Naturell.
Wierzymy też, że to połączenie wysokiej jakości i rozsądnej ceny naszych produktów pozwoliło nam zapracować na zaufanie Polaków, na co wskazują dane sprzedażowe*. Jesteśmy z tego dumni!

*Źrodło: PEX PharmaSequence wg wartości sprzedaży brutto Total Polska YTD 12/2021: rynek preparatów Witaminy B12, rynek preparatów z chromem, rynek preparatów z koenzymem Q10, rynek preparatów z czosnkiem, rynek preparatów z selenem.

Nasza historia

1934
Zacznijmy od początku…

Historia marki Naturell zaczęła się w 1934 r. To wtedy Sam Almborg mający wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, przeniósł technologię wytwarzania tabletek na szwedzki rynek, stosując te same procesy i standardy do produkcji leków i preparatów witaminowych.

1991
Naturell wreszcie w Polsce!

Na początku lat 90. przyszedł moment na zrobienie kolejnego ważnego kroku. Naturell w ekspansji na rynki zagraniczne!

I tak oto, w 1991 r., produkty marki pojawiły się w Polsce.

Obecnie
Naturell w Europie

Produkty Naturell trafiły już na wiele europejskich rynków, stając się odpowiedzią na wiele różnorodnych, indywidualnych potrzeb w zakresie suplementacji diety.

Jak powstała koncepcja marki Naturell?

Przenieśmy się na chwilę za monumentalne szkiery, zanurkujmy w ściółkę ogromnych lasów… Mroźny, szwedzki klimat, ograniczony dostęp do promieni słonecznych spowodowały, że dbanie o zdrowie stało się dla wielu Szwedów niemałym wyzwaniem.

W tej trosce zaczęli sięgać po dary natury, zielarstwa, leśne skarby czy oleje z ryb. Zaufanie i inspiracja naturą oraz tradycjami w obliczu zmian w stylu życia na początku wieku doprowadziły do ewolucji w zakresie produkcji preparatów, zamykając je w tabletkach, kapsułkach, czy przelewając do butelek z kroplami.

Sam Almborg od samych narodzin marki postawił na jakość – ponad wszystko. Te wartości są dla nas najważniejsze do dziś. Staranne szukanie odpowiednich składników, dobieranie proporcji i form różnych preparatów to duże wyzwanie, które codziennie z zaangażowaniem podejmujemy.

Image

Mamy jeden cel, który się nie zmienia – pragniemy zawsze oferować skuteczne, wygodne w stosowaniu produkty. Naturalnie!

ŚLEDŹ NATURELL NA BIEŻĄCO W SOCIAL MEDIACH: